باربری بین شهری

باربری بین شهری با انواع وسایل نقلیه مجهز و مدرن نظیر وانت بار و نیسان بار ، خاور و کامیون بزرگ با تعرفه و قیمت بسیار مناسب.

باربری بین شهری
باربری بین شهری

باربری از تهران به شهرستان

زیبا بار به عنوان یکی از فعالترین زیر مجموعه های باربری بزرگ شمیرانات خدمات باربری از تهران به سایر نقاط کشور را با مناسبترین تعرفه ارائه مینماید. حمل اثاثیه منزل و انواع بار ( بجز مواد غذایی، مصالح ساختمانی و بارهای خاص ) توسط زیبا بار تهران با بهترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن انجام میشود.

باربری بین شهری

حمل بار بین شهری یا جاده ای تفاوت های اساسی با باربری شهری دارد. زمانبندی، برنامه ریزی، کامیون و راننده خاص خود را نیاز دارد. تمامی آنچه که از سختی های باربری منزل در مطالب این سایت مطالعه کردید ( شاید خوانده باشید ) به نوع دیگری در باربری بین شهری وجود دارد بویژه اگر پروژه حمل اثاثیه از یک شهر به دیگر شهرها مطرح باشد.

حساسیت بیشتر بر روی بیمه باربری و حمل نقل، دقت در عبور از مسیرهای مختلف و دست اندازها و بسیاری موارد دیگر میتواند باعث شود تا باربری بین شهری گاهی دشوارتر از حمل بار شهری باشد.

حمل بار بین شهری با کامیونهای مجهز از مبدا تهران به سایر شهرستان ها فقط با یک تماس. شماره تلفن چهار رقمی 1720 بدون نیاز به پیش شماره و کد  جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از میزان تعرفه با شماره تلفنهای زیبابار تماس حاصل نمایید.

** آیا از سایر خدمات باربری و اتوبار زیبابار تهران اطلاع دارید ؟

باربری بین شهری زیبا بار

پرسشهای مرسوم در باربری بین شهری

1- پرسش : آیا اسباب کشی از تهران به سایر شهرستانهای کشور توسط زیبابار تهران انجام میشود؟

-- پاسخ : بله، اسباب کشی بین شهری با قیمت بسیار مناسب با انواع ماشینهای باربری ( وانت بار و نیسان بار، کامیونت و کامیون باربری )

2- پرسش : آیا سرویس حمل مصالح و نخاله ساختمانی هم انجام میشود؟

-- پاسخ : خیر، برخی از مواد شیمیایی که غیره که شرایط نگهداری خاصی دارند، همینطور مواد غذایی و مصالح ساختمانی توسط زیبا بار تهران حمل نمیشود.

3- پرسش : آیا سرویس باربری آنلاین هم ارائه میدهید؟

-- پاسخ : لطفا این مطلب را مطالعه نمایید. درباره باربری آنلاین بیشتر بدانیم