باربری آنلاین یعنی چه ؟

بسیاری از مشتریان زیبا بار تهران از اپراتورهای این شرکت میپرسند که آیا باربری شما آنلاین است ؟ در ادامه به شما خواهیم گفت که باربری آنلاین چیست و برای چه نوع بارهایی ضروری است !

باربری آنلاین یعنی چه ؟
باربری آنلاین یعنی چه ؟

حمل و نقل و باربری آنلاین چیست؟

بسیار خوب بود اگر میتوانستیم بسته های خود را از طریق اینترنت به مقصد ارسال کنیم ولی اینکار غیر ممکن است. بنابراین باربری آنلاین یک اصطلاح است شبیه فروشگاه آنلاین ولی نه دقیقا مثل آن. برای روشن شدن این موضوع به مثال زیر دقت کنید

وقتی شما کالایی را از یک فروشگاه آنلاین مانند دیجیکالا یا آمازون خریداری میکنید، شما یک خرید آنلاین انجام داده اید. در طول پروسه خرید و دریافت کالا ممکن است چندین پیام برای شما ارسال شود :

  1. کالای شما در حال بررسی است
  2. کالای شما به مرکز تحویل داده شد
  3. کالای شما برای ارسال آماده شده است
  4. کالای شما تا ساعتی دیگر به شما تحویل داده خواهد شد و ...

تا بدینجا شما یک خرید آنلاین انجام داده اید. این کار میتواند برای بسته های ارسالی شما نیز صورت بگیرد اما مفهوم واقعی باربری آنلاین چیزی بیشتر از آنچه در بالا اشاره شده و در واقع مهمترین خصوصیت شرکتهای باربری آنلاین موضوعی است که در مثال بالا وجود ندارد.

در باربری آنلاین مهم نیست که شما سفارشتان را اینترنتی ثبت کرده اید که مستقیما به محل باربری مراجعه کرده اید، موضوع اصلی در حمل و نقل آنلاین این است که شما در هر لحظه میتوانید بدانید که مرسوله شما در چه محلی ( لوکیشن ) قرار دارد و مسیر پیمایش تا مقصد را از طریق اپلیکیشن های باربری آنلاین یا از طریق یک کد پیگیری بررسی کنید !

فرض کنید شما بسته را تحویل داده اید و از طریق یک اپلیکیشن موبایل میتوانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. زمانیکه بسته در ماشین حمل و نقل قرار میگیرد اپلیکیشن در هر لحظه به شما نشان خواهد داد که بسته شما در چه لوکیشنی قرار دارد.

این یک استفاده خوب از تکنولوژی است اما واقعا چه نوع شرکتهای نیاز به استفاده از این روش دارند. آیا یک شرکت اسباب کشی مانند اتوبار زیبابار باید سرویس باربری آنلاین ارائه نماید!

باربری آنلاین

باربری آن تایم یا باربری آنلاین ؟

شرکتهای نظیر اتوبار زیبابار تهران به عنوان یک موسسه حمل و نقل و باربری منزل به یک دلیل ساده نه تنها نیازی به ارائه چنین سرویس هایی ندارد بلکه اساسا امکان ارائه این نوع خدمات معقول نیست.

در یک حمل و نقل اثاثیه تا زمانیکه کارگران مشغول جمع آوری و بارگیری اثاثیه هستند که کارفرما ( شما مشتریان گرامی ) دقیقا از محل بار خود مطلع هستید و زمانیکه جابجایی اثاثیه توسط کامیونها صورت میگیرد معمولا یکی از اعضا خانواده همراه راننده حضور دارد. همچنین برای یک حمل و نقل چند دقیقه ای یا حداکثر یک ساعته واقعا چه نیازی به ارائه این سرویس است؟ نصب و حذف اپلیکیش فرضی زیبابار و فراگیری نحوه انجام کار با آن احتمالا تا قبل از پایان اسباب کشی ممکن نیست !

اتوبار زیبا معتقد به آن تایم بودن است نه آنلاین بودن !

هیچ چیز مثل وقت شناسی و خوش قولی برای ما اهمیت ندارد. بنابراین میکوشیم تا بدور از هیاهو و تبلیغات واهی خدمات خود را با کیفیت بالا و جهت رضایت مشتریان انجام دهیم.

با توجه به مطالب بالا این پرسش مطرح است که باربری آنلاین سرویس ضروری کدام شرکتهای باربری است ؟ با ادامه مطلب همراه باشید

کدام شرکتها و خدمات

سرویس باربری آنلاین بیشتر برای باربری های پیک موتوری، بین شهری و بین المللی کاربرد دارد تا مشتریان بدور از استرس دقیقا بدانند که مرسوله خود در چه وضعیتی قرار دارد، زمان تقریبی رسیدن بسته خود به مقصد را بدانند و از همه مهمتر بجای اشغال شماره تلفنهای شرکت و صرف زمان و انرژی برای این موضوع به آسانی از طریق یک اپلیکیشن در جریان تمام امور قرار گیرند !

مزایای استفاده از خدمات باربری آنلاین

پیگیری وضعیت بار یکی از مواردی است که بعضا بسیار مشکل ساز و وقت گیر است. بخصوص اگر شما کسب و کاری داشته باشید که بصورت مداوم از سرویس های باربری بین شهری یا پستی استفاده کنید. در چنین شرایطی شما یا کارمندانان زمان زیادی را صرف ارتباط با شرکت باربری و همینطور پاسخگویی به مشتریان خود خواهید کرد در اینصورت استفاده از خدمات شرکتهای باربری آنلاین بهترین و مناسبترین راه حل برای شماست و اکیدا توصیه میشود !

مزایای باربری آنلاین

آگاهی از شرایط بار و مرسوله

با استفاده از اپلیکیشنهای این باربری ها به آسانی میتوانید موقعیت بار خود را بر روی نقشه مشاهده نمایید

مزایای باربری آنلاین

اطلاع وضعیت بار با تحویل گیرنده

به آسانی وضعیت و زمان تقریبی تحویل بار را میتوانید به تحویل گیرنده اطلاع دهید. بخصوص اگر در حال تجارت باشید!

مزایای باربری آنلاین

جلوگیری از اتلاف وقت

برای آگاهی از وضعیت بار خود، بجای تماس و در صف نوبت قرار گرفتن به آسانی از طریق یک اپلیکیشن آن را کنترل میکنید

اپلیکیشن های باربری

امروزه اپلیکیشن های موبایل در تمامی زمینه ها حضور پیدا کردند و مانند هر پدیده دیگری گاهی موفق عمل کرده اند و گاهی هم ناکام مانده اند.

اتوبار زیبا بار تهران معتقد به توسعه نرم افزاری و سخت افزاری تمامی اصناف از جمله باربری است و معتقد است که رقابت در هر کاری باعث افزایش کیفیت محصول یا خدمات نهایی به مشتریان که همان مردم عزیز هستند منجر میشود. اگرچه اپلیکیشن های باربری که در زمینه اسباب کشی فعالیت دارند اغلب از خدمات شرکتهای باربری استفاده میکنند اما اسباب کشی کار دیگری است که نیازمند شفافیت بیشتر و مدیریت یکپارچه است.

توصیه خاصی در زمینه استفاده از این اپلیکیشن ها جهت اسباب کشی نداریم ولی هر آنچه در فضای مجازی و در سطح جستجوی گوگل وجود دارد در این اپلیکیشنها نیز کم و بیش صورت میگیرد.

معرفی چند اپلیکیشن باربری

اوبار، زینگ، بارکو از جمله مهمترین این اپلیکیشنها هستند که میتوانید آنها را در تلفن همراه خود نصب نموده و از آنها استفاده نمایید. توضیحات بیشتری در مورد این اپلیکیشنها را میتوانید در نظرات کاربران و یا از طریق مطلبی زیر که توسط باربری طلایی تهران تهیه شده است ملاحظه نمایید.

معرفی اپلیکیشنهای باربری

دانلود اپلیکیشن باربری آنلاین

اگر قصد استفاده از خدمات باربری آنلاین را دارید بهترین راه برای دانلود این اپلیکیشنها استفاده از پلی استور در گوشیهای اندرویدی و یا استفاده از اپ استور برای گوشی های آیفون ( apple ) است. همچنین میتوانید این اپلیکیشنها را از وب سایت خود شرکتها یا از سایت بازار دانلود نمایید. کافیست عبارت " باربری آنلاین " را در این اپلیکیشن‌ها جستجو کنید.

پرسش های متداول

1- سوال : آیا زیبا بار تهران یک باربری آنلاین است؟

++ پاسخ : خیر، همانطور که پیشتر اشاره شده زیبا بار تهران یک باربری آن تایم و خوش قول است !

2- سوال : آیا برای اسباب کشی بین شهری بهتر نیست از خدمات شرکتهای باربری آنلاین استفاده کرد؟

++ پاسخ : اسباب کشی بین شهری هم نوعی باربری بین شهری است و بهتر است از شرکتهایی که نمایش آنلاین مرسوله را در اختیار مشتریان قرار میدهند استفاده کرده

3- سوال : فرق باربری آنلاین با باربری اینترنتی چیست ؟

++ جواب : باربری اینترنتی یک کلیدواژه اشتباه و من درآوردی است که گاهی معادل باربری آنلاین استفاده میشود

4- سوال : کدام اپلیکیش باربری بهتر است؟ کدامیک را توصیه میکنید ؟

++ جواب : توصیه خاصی در این زمینه برای شما نداریم فقط آگاهانه تصمیم بگیرید!

5- سوال: آیا زیبا بار تهران عضو اتحادیه باربری است ؟

++ پاسخ : بله، زیبا بار تهران دارای مجوز از اتحادیه باربری تخت عنوان اتوبار شمیرانات است. تصاویر ثبت برند و پروانه کسب زیبا بار تهران

مطالب مرتبط

باربری آنلاین یا باربری سنتی؟

در مطلب بالا به مزایا و توضیح سیستم های باربری آنلاین پرداخته شده است.