خدمات باربری و اسباب کشی

برترین خدمات باربری و اسباب کشی در تهران با تعرفه مناسب و ارزان و کیفیتی مثل زدنی را با زیبا بار تهران تجربه کنید

وانت بار و نیسان بار

وانت بار و نیسان بار

وانت بار و نیسان بار اتوبار زیبابار بهترین گزینه برای جابجایی های کوچک و سبک است. اگر به وانت بار نیاز دارید زیبابار بهترین و مناسبتترین سرویس را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد. با ما تماس بگیرید.

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل مهمترین گام در یک اسباب کشی است بگونه ای که اگر آنرا با دقت و رعایت اصول بسته بندی اثاثیه انجام دهیم ضمن آنکه از استهلاک و آسیب اثاثیه جلوگیری کرده ایم، حمل و نقل و چیدمان آسانی را پیش رو خواهیم داشت.

جابجایی جهیزیه عروس

جابجایی جهیزیه عروس

جابجایی جهیزیه عروس یکی دیگر از خدمات باربری زیبا بار است که با شرایط ویژه ای ارائه میگردد. قیمت مناسب، کیفیت استثنایی، کارگران شیک و خوش لباس ، سرعت عمل و دقت مثال زدنی و هر آنچه که میخواهید را در اتوبار زیبا بار تهران خواهید یافت

جابجایی و حمل وسایل سنگین

جابجایی و حمل وسایل سنگین

جابجایی و حمل وسایل سنگین نیاز علاوه بر توان جسمی بالا نیاز به دقت و تجربه زیادی دارد. کوچکترین اشباه باعث صدمات جانی جبران ناپذیری خواهد شد. جالب است بدانید که بسیاری از دردهای ناحیه کمر و مفاصل به دلیل سهل انگاری و زورآزمایی با وسایل سنگین ایجاد شده اند.

باربری بین شهری

باربری بین شهری

باربری بین شهری با انواع وسایل نقلیه مجهز و مدرن نظیر وانت بار و نیسان بار ، خاور و کامیون بزرگ با تعرفه و قیمت بسیار مناسب.

سرویس اسباب کشی کامل

سرویس اسباب کشی کامل

اسباب کشی اداری و باربری منزل بصورت یک سرویس کامل یکی از خدمات بینظیر زیبا بار است که آسایش و راحتی را پیشکش شما خواهد کرد. سرعت و دقت بالا همراه با قیمتی غیرقابل رقابت راه حلی مطمئن برای یک اسباب کشی ایمن و بیدردسر است.

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی

چنانچه به کارتن اسباب کشی نیاز دارید با شماره تلفن 1720 تماس بگیرید و بهترین و مرغوبترین کارتن اسباب کشی را با قیمت مناسب و با قابلیت استفاده مجدد به زیبابار تهران سفارش دهید و در سریعترین زمان ممکن آنرا تحویل بگیرید.

باربری در تهران

باربری در تهران

تخصص و تجربه مهمترین عامل موفقیت در یک صنعت و حرفه را میزند و باربری زیبا بار تهران جزو موفق‌ترین و معتبر‌ترین شرکتهای باربری تهران است که برترین سرویس های حمل و نقل و باربری در تهران را قیمتی بسیار منصفانه و با تعهدی مثال زدنی ارائه مینماید.

حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل

جابجایی و حمل اثاثیه منزل میتواند ارسال یک وسیله خانگی برای تعمیرات باشد یا یک اسباب کشی. در هر صورت شما میتوانید بر روی خدمات اتوبار زیبا به عنوان یکی از مجهزترین موسسات حمل و نقل حساب کنید

اعزام نیروی کار متخصص باربری

اعزام نیروی کار متخصص باربری

اعزام کارگر باربری و نیروی متخصص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل به مناطق شمال تهران و شمیرانات. نیروی کار ماهر ضامن اسباب کشی موفق و سلامت اثاثیه شماست.