زیبا بار یک شرکت اسباب کشی است

شرکت اسباب کشی چیست و آیا اتوبار و باربری زیبابار تهران یک شرکت اسباب کشی واقعی با کارگران حرفه ای و آموزش دیده است یا تنها یک باربری است که خدمات اسباب کشی هم ارائه مینماید؟

زیبا بار یک شرکت اسباب کشی است
زیبا بار یک شرکت اسباب کشی است

برای بسیاری از مردم این پرسش وجود دارد که آیا یک شرکت اسباب کشی تفاوتی با باربری ها دارند یا خیر؟ برای پاسخ به این پرسش ابتدا باید بدانیم که بطور کلی درمیان عامه مردم شرکت های اسباب کشی با عنوان اتوبار خوانده میشوند و برای استفاده از خدمات حمل اثاثیه با آنها تماس میگیرند !

اتوبار زیبا بار تهران یک شرکت اسباب کشی حرفه ای با تمامی تجهیزات و امکانات لازم برای حمل و نقل اثاثیه منزل است. بنابراین باید واجد شرایط و امکاناتی باشد که بتواند یک اسباب کشی آسان، سریع و بدون دردسر را با موفقیت انجام دهد و در نهایت رضایت مشتریان خود را فراهم آورد.

ویژگی های یک شرکت اسباب کشی

وقت شناسی، تعهد و مسئولیت پذیری، سرعت اجرا و رعایت شئونات اخلاقی و همینطور احترام به حقوق مشتریان و تعرفه مناسب و کارشناسی شده از دیگر مواردی است که باید به آنها پرداخته شود. در ادامه برخی از این موارد را با هم مرور خواهیم کرد.

کامیون مجهز برای حمل اثاثیه

ماشینهای اسباب کشی تفاوت زیادی با کامیون های باربری معمولی دارند و باید هم همینطور باشد. لوازم و اثاثیه منزل بر خلاف بارهایی نظیر مصالح ساختمانی با بارهای معمل در سایزهای مشخص و معین نیستند. همینطور آسیب پذیری لوازم منزل تمهیدات خاصی را میطلبد که از جمله مهمترین آنها ماشین مخصوص حمل اثاثیه است. بنابراین یک شرکت اسباب کشی واقعی ماشینهایی را در اختیار دارد که اثاثیه به آسانی در آن ثابت و محکم میشود و از امکاناتی بهره مند است که باعث جلوگیری از صدمه دیدن و خسارت به آنها میشود.

کارگران حرفه ای حمل اثاثیه منزل

جابجایی اثاثیه منزل نیازمند مهارت و دقت بالایی است چرا که هزینه استهلاک و آسیب دیدن این وسایل که معمولا قابل مشاهده نیست بسیار بالاست. تصور کنید بعد از یک نقل مکان تلوزیون یا یخچال شما دیگر کار نکند ! بطور قطع خستگی چند روز زحمت و تلاش بر تن خانواده خواهد ماند. یافتن یک متخصص برای تعمیر اثاثیه و یا بدتر از آن خرید یک وسیله جدید با هزینه های سرسام آور امروز یک دردسر واقعی است !

بنابراین یک شرکت اسباب کشی موفق حتما و حتما از کارگران حرفه ای و متخصص این استفاده خواهد کرد.

بهترین شرکت اسباب کشی تهران

بسته بندی لوازم و اثاثیه

مهمترین تفاوت شرکتهای اتوبار و اسباب کشی با موسسات باربری ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه ( منزل و اداری ) است. همینطور اتوبارها تمامی لوازم انجام این کار را در اختیار دارند. همانوطر که میدانید بسته بندی اثاثیه به عنوان مهمترین مرحله از اسباب کشی و عاملی موثر جهت جلوگیری از آسیب دیدن لوازم است.

اتوبار زیبا بار تهران با تیم اجرایی و کادر توانمند بسته بندی اثاثیه آماده ثبت و رزرو پروژه شما در سریعترین زمان ممکن است. شماره تلفن 1720 بدون نیاز به کد و پی شماره آماده مشاوره و پاسخگویی به شما مشتریان عزیز است.

مجوز اسباب کشی از اتحادیه باربری تهران

زیبا بار تهران دارای مجوز از اتحادیه باربری تهران میباشد و برخلاف بسیاری از شرکتهای باربری آنلاین و اینترنتی دفتر کار ثابت به آدرس : تهران، ولنجک، میدان شهید شهریاری، خیابان کچوئی، پلاک 102دارد. بنابراین مشتریان گرامی میتوانند با مراجعه حضوری با دفتر زیبابار درخواست خود را مطرح نمایند و از مشاوران و کارشناسان این مجموعه مشورتهای لازم را دریافت نمایند.

آشنایی و تجربه لازم جهت پروسه اسباب کشی

اسباب کشی همیشه سخت است و رخ دادن اتفاقات پیش بینی نشده این شرایط را سخت تر خواهد کرد. شرایط روحی حکمفرما بر اسباب کشی برای خانواده ها گاهی غیر قابل کنترل است. یک شرکت اسباب کشی مدرن و موفق تمامی این شرایط را پیش بینی میکند و بهترین برخورد را در برابر این شرایط دارد و دقیقا به همین منظور است که مجموعه مدیریتی زیبا بار تهران با حساسیت بالا بهترین و با اخلاق ترین نیروی کار ، راننده و کادر حمل اثاثیه را انتخاب کرده و آموزشهای لازم را به پرسنل خود داده است.

اسباب کشی در شرایط پاندمی کرونا

با توجه به پاندمی کرونا و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار زیبابار تهران به عنوان یکی از بهترین شرکتهای حمل اثاثیه آموزشهای لازم برای جلوگیری از انتشار این ویروس را به تمامی پرسنل خود داده است و رعایت آن را بارها تاکید کرده است. استفاده از ماسک و محلول های ضد عفونی کننده و همینطور نظارت بر سلامتی کارگران و حتی اجبار به اخذ تست کرونا در موارد مشکوک از جمله برنامه های این مجموعه در زمان پاندمی است و ارزومندیم هر چه سریعتر این شرایط به شرایط عادی بازگردد که نیازمند همراهی تک تک هموطنان عزیز میباشد.

بهترین شرکت اسباب کشی تهران

تفاوت شرکت اسباب کشی با باربری

یادآوری مطالب فوق برای پاسخ دادن به یکی از پرسش های اساسی مشتریان و کاربران وب سایت زیبا بار تهران است. شرکتهای اسباب کشی منزل تفاوتهای غیر قابل انکاری با شرکتهای باربری ( شهری، بین شهری، بین المللی ) دارند و تمام این تفاوتها حول این موضوع است که :

اثاثیه خانه باید بطور کامل و ایمن و بدون کمترین آسیب از یک محل به محل دیگر منتقل شود. طبیعتا برای انجام اینکار نیازمند تجهیزات، تجربه، نیروی کار ماهر و کامیونهای مجهز حمل اثاثیه خواهیم بود و خبر خوب این است که زیبا بار تهران یک شرکت اسباب کشی حرفه ای با تمامی شرایط فوق است و به شما پیشنهاد میکنیم شماره تلفن 1720 را بخاطر بسپارید و با بهترین اتوبار تهران تماس بگیرید.

شرکت اسباب کشیشرکت حمل اثاثیهشرکت باربری خوببهترین شرکت اسباب کشی