بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل مهمترین گام در یک اسباب کشی است بگونه ای که اگر آنرا با دقت و رعایت اصول بسته بندی اثاثیه انجام دهیم ضمن آنکه از استهلاک و آسیب اثاثیه جلوگیری کرده ایم، حمل و نقل و چیدمان آسانی را پیش رو خواهیم داشت.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

همانطور که اشاره شد بسته بندی اثاثیه مهمترین بخش یک پروژه اسباب کشی است.دلایل متعددی وجود دارد که اهمیت بسته بندی را برای ما آشکار میکند. یک شرکت اسباب کشی حرفه ای بخوبی میداند که وقتی بسته بندی اثاثیه منزل اصولی و صحیح انجام شود باعث میشود که :

  1. سرعت حمل و نقل اثاثیه و باربری و چیدمان افزایش یابد. در واقع در زمان کمتری اسباب کشی به پایان میرسد !
  2. چیدمان اثاثیه سریعتر و بدون سردرگمی انجام شود
  3. خسارات ناشی از اسباب کشی به حداقل و در بیش از 70 در صد موارد به صفر برسد.
  4. آرامش و سهولت در انجام اسباب کشی تا انتها حفظ میشود.
  5. خستگی اسباب کشی به حداقل ممکن میرسد.

اگر آماده انجام بسته بندی لوازم هستید به شما توصیه میکنیم که با دقت تمام و حصوله کارهای خود را پیش برید در غیر اینصورت بهترین و مناسبترین گزینه پیش روی شما جهت بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل زیبا بار تهران است. با 1720 تماس بگیرید!

بسته بندی لوازم برای اسباب کشی

زیبا بار تهران با استفاده از لوازم با کیفیت ( انواع کارتن اسباب کشی، چسب، پکیج های بسته بندی لوازم و اثاثیه ، نایلون های بسته بندی و ... ) و روشهای صحیح بسته بندی اثاثیه منزل و اداری از هرگونه خسارت احتمالی جلوگیری خواهد کرد. بسته بندی اثاثیه با اتوبار زیبابار یعنی تضمین صد در صدی اسباب کشی !

وسایل و لوازم بسته بندی اثاثیه

در اغلب اثاث کشی ها تجهیزاتی که شرح آنها در زیر وجود دارد بکار برده میشود. تجهیزات مرغوب و استخدام کادر حرفه ای، ضامن موفقیت در اسباب کشی است.

وسایل بسته بندی عبارتند از : کارتن اسباب کشی در ابعاد مختلف، کارتنهای رگال دار و معمولی در ابعاد و اندازه های مختلف ، پکیجهای حمل رختخواب، چسب پهن، ماژیک، لیبل و برچسب، پوشش های محافظتی از لوازم برقی و آینه های بزرگ، بابل رپ، استرچ رپ، پوشش های ضربه گیر نظیر پوشال اسباب کشی، یونولیت، پلی اتیلن و ... لازم به ذکر است که بسته بندی لوازم و اثاثیه با روشهای صحیح زمان چیدمان لوازم در منزل جدید را بشدت کاهش داده و از کلافگی زمان چیدمان جلوچیری میکند.

زیبا بار شمیرانات با سالها تجربه در عرصه حمل و نقل و اسباب کشی منزل و اداری بهترین و مطمئنترین روش های بسته بندی لوازم منزل و اداری را با استانداردهای بالا و قیمتی بسیار مناسب اجرا خواهد کرد. منتظر تماس شما عزیزان هستیم !

بسته بندی صحیح و اصولی چگونه انجام میشود؟

پکیج کردن صحیح و اصولی بصورت تیتر وار به شرح ذیل است. در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از کارشناسان زبده ما بهره مند شوید

از کارتنهای محکم استفاده کنید

کارتن محکم اسباب کشی

از کارتنهای محکم 5 و 7 لایه بر حسب مورد استفاده کنید و کف کارتنها را با چسب محکمتر کنید و مطمئن شوید وزن محتوی آنرا تحمل خواهد کرد

وسایل مشابه را با هم بسته بندی کنید

کارتن محکم اسباب کشی

به عنوان مثال کتابها را در یک کارتن و وسایل بهداشتی و ... را در کارتنهای جداگانه بسته بندی کنید. شلختگی از بدترین چیزها در اسباب کشی است

برچسب گذاری هرگر فراموش نشود

برچسب گذاری در بسته بندی اثاثیه

نوشتن محتویات و برچسب گذاری را فراموش نکنید. اگر حوصله انجام آنرا ندارید از یک شرکت بسته بندی اثاثیه حرفه ای کمک بگیرید

برای بسته بندی اثاثیه وقت بگذارید

نکات بسته بندی اثاثیه

اگر هر کاری با حوصله و برنامه ریزی انجام شود نتیجه آن همواره مطلوب و مناسب است. برای بسته بندی اثاثیه خود وقت کافی بگذارید

از کارتنهای رگال دار برای بسته بندی استفاده کنید

بسته بندی اثاثیه - کارتن رگال دار

کارتنهای رگالدار مخصول حمل البسه هستند. اگر میخواهید لباسهای خود را بسته بندی کنید از کارتنهای رگال دار استفاده کنید.

همفکری و همکاری برای بسته بندی اثاثیه

نکات بسته بندی اثاثیه

همفکری همیشه پاسخ و نتیجه مثبتی در پی دارد. با اعضای خانواده در مورد بسته بندی اثاثیه همفکری و مشورت کنید و نظر دیگران را جویا شوید

ویدئو بسته بندی اثاثیه منزل

اثاثیه خود را درست و اصولی بسته بندی کنید !

شاید در نگاه اول متوجه این موضوع نشوید که اسباب کشی فشار زیادی را بر روی اثاثیه خانه وارد میکند و در حقیقت استهلاک اثاثیه و لوازم منزل در زمان اسباب کشی بسیار بالاست ! و گاهی حتی منجر به آسیب دائمی آنها خواهد شد. بهترین و ساده ترین راه حل برای کاهش خسارتهای ناشی از اسباب کشی، پکیج اثاثیه با روش های اصولی و صحیح است.

در مورد بسته بندی اثاثیه مطالب زیادی در وبسایت زیبابار و همینطور سایر شرکتهای باربری وجود دارد که میتوانید با مطالعه آنها دانش و مهارت خود را ارتقا دهید اما به هر ترتیب باید بدانید که هر چه زمان بیشتری را برای انجام اینکار صرف کنید ارزش کارتان را در آینده خواهید دید و همینطور اگر این مسئله را چندان جدی نگیرید بزودی باید برخی از اثاثیه خانه را تعویض کنید!

درصورتیکه قصد دارید یک اسباب کشی بی حوصله، بدون برنامه ریزی با بسته بندی اثاثیه بصورت غیر اصولی را انجام دهید، وب سایتهای خرید و فروش کالای دست دوم بخوبی به شما خدمات مورد نیاز را ارائه میدهند!!

بسته بندی اثاثیه منزل

مراحل مختلف بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل

1- جمع آوری اثاثیه :

ترتیب جمع آوری اثاثیه باید بگونه ای باشد که بتوانیم همزمان آنها را بسته بندی کرده و در گوشه ای آنها را جمع آوری کنیم بطوریکه مزاحمتی برای کارگران و رفت آمد آنان نداشته باشد. در اینجا منظور از کارگران افرادی است که عمل بسته بندی لوازم را انجام میدهند. شاید خود شما

2- پکیج کردن :

شاید در برخی از سایتها به اشتباه پکیج کردن را معادل بسته بندی در نظر گرفته باشند. اما در واقع پکیج کردن بخشی از فرایند بسته بندی لوازم است. استفاده از کارتن اسباب کشی مرغوب و مخصوص و سایر لوازم و همینطور سرعت عمل و کیفیت پکیج کردن یکی از مهمترین مراحل بسته بندی اثاثیه است.

3- نوشتن و نشانه گذاری کردن

زمانیکه قصد پکیج اثاثیه را دارید باید بدانید که نوشتن محتوی بسته ها بر روی آن بسیار مهم است. این عمل در زمان باربری ، بارگیری و همینطور چیدمان اثاثیه نقش پر رنگی را ایفا میکنند.

** خرید تجهیزات اسباب کشی

اگر چه خرید تجهیزات نظیر کارتن برای اسباب کشی جزوی از مراحل بسته بندی لوازم منزل است اما شما میتوانید از طریق رزرو سرویس در شرکتهای باربری معتبر از آنها بخواهید تا لوازم و وسایل مورد نیاز برای اینکار را همراه خود داشته باشند.

بهترین شرکتهای بسته بندی اثاثیه تهران

اگر به هر دلیلی نمیخواهید با زیبابا تهران جهت بسته بندی لوازم و اثاثیه و اسباب کشی همکاری داشته باشید ما در ادامه به معرفی چند شرکت حرفه ای بسته بندی اثاثیه میپردازیم که با کلیک بر روی آنها میتوانید از وب سایت این شرکتها بازدید نمایید !

باربری زیبا به عنوان یک شرکت متخصص در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل بهترین راه حل برای شماست. بسته بندی لوازم و اثاثیه خود را به مجربها و حرفه ای های این فن بسپارید و با خیالی آسوده یک پروژه اسباب کشی را بدون خسارت و در کوتاهترین زمان ممکن به موفقیت به پایان برسانید.

بسته بندی لوازم منزل را رزرو کنید!

مخاطبین و مشتریان گرامی زیبابار تهران، خدمات پکیج و بسته بندی لوازم بر حسب مورد و مقدار اثاثیه نیاز به زمان اجرای نسبتا زیادی دارد و امکان ارسال کادر بسته بندی بصورت لحظه ای وجود ندارد. بنابراین از شما عزیزان درخواست میکنیم که چنانچه به این سرویس نیاز دارید، حداقل یک روز زودتر موضوع را با اپراتورهای رزرو خدمات مطرح نمایید و درخواست خود را ثبت نمایید. شما از سه طریق میتوانید برای رزرو کادر بسته بندی لوازم و وسایل و همینطور درخواست ارسال تجهیزات اقدام نمایید.

لازم به توضیح است که هزینه بسته بندی لوازم منزل برحسب زمان، تعداد نیروی کار متخصص و همینطور مقدار تجهیزات مورد استفاده در حین کار محاسبه میشود.

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

پرسشهای متداول

هزینه بسته بندی اثاثیه چگونه محاسبه میشود؟

  1. در بالا اشاره کوتاهی به هزینه بسته بندی شد در اینجا توضیحات کاملی درباره هزینه بسته بندی ارائه خواهیم کرد
  2. مدت زمان : هر تعداد اثاثیه برای بسته بندی بیشتر باشد طبیعتا زمان انجام آن نیز افزایش میابد. بنابراین اولین عامل موثر در هزینه بسته بندی تعداد اثاثیه و در ادامه آن مدت زمان انجام کار است.
  3. نیروی کار بسته بندی : طبیعی است هر چه تعداد کارگران بیشتر باشد مدت زمان بسته بندی اثاثیه کمتر خواهد شد اما دستمزد کاگران به تعداد آنها افزایش خواهد یافت.
  4. کارتن و لوازم مصرف شده : اگر این وسایل را خودتان تهیه کنید هیچ هزینه را شامل نمیشود اما چنانچه از زیبابار تهران درخواست کارتن اسباب کشی و سایر لوازم را کرده باشید، هزینه آن با توجه به تعداد و مقدار صرفی محاسبه میشود. لازم به توضیح است که خرید کارتن اسباب کشی از زیبا بار صد در صد به نفع شما خواهد بود.

آیا اصول بهداشتی در زمان بسته بندی اثاثیه رعایت میشود؟

پس از پاندمی کرونا یکی از مواردی که اغلب مشتریان انتظار دارند رعایت نکات بهداشتی و همینطور پکیج و ضد عفونی کردن اثاثیه است که به درخواست مشتریان اینکار انجام خواهد شد. استفاده از ماسک و الکل یکی از مواردی است که توسط کادر بسته بندی و حمل و نقل این مجموعه انجام میشود و در خواست ما از شما به عنوان ناظران بر نحوه صحیح انجام کار این است که در صورت مشاهده مواردی بخلاف پروتکل های بهداشتی این موضوع را به کارگران گوشزد نمایید و ما را در انجام این امر مهم یاری فرمایید.

همینطور میتوانید در زمان بسته بندی اثاثیه از ما بخواهید تا اثاثیه شما را با الکل ضد عفونی کنیم تا از سرایت ویروس کرونا بطور حداکثری جلوگیری نماییم.

از کجا کارتن مناسب برای بسته بندی اثاثیه تهیه کنیم؟

فروشگاه های تخصصی کارتن، فروشگاه های آنلاین و سوپرمارکتی ها متداولترین محل برای تهیه کارتن بسته بندی اثاثیه است اما شما میتوانید لوازم مورد نیاز خود را هنگام رزرو سرویس اسباب کشی از اتوبار زیبابار تهران تهیه کنید.

زیبابار در چه مناطقی خدمات خود را ارائه مینماید؟

در حال حاضر این شرکت تمامی خدمات خود را در شهر تهران و کرج ارائه مینماید.

برای آگاهی از مناطق تحت پوشش اتوبار زیبا لطفا از بخش جستجو ( آیکون بالا سمت چپ همین صفحه ) استفاده نمایید.

مدت زمان بسته بندی اثاثیه چقدر است؟

بسته به حجم وسایل خانه متفاوت است، بیشترین زمان برای بسته بندی اثاثیه مربوط به اثاثیه آشپزخانه و ظروف است. بطور کلی خرده ریز ها زمان بیشتری را نسبت به وسالی مانند یخچال و مبمان میگیرند. پاسخ دقیق برای این پرسش وجود ندارد!

بسته بندی لوازم برای اسباب کشی

تلفن 4 رقمی 1720بدون نیاز به کد و پیش شماره از سراسر کشور آماده مشاوره به شما عزیزان است. با ما تماس بگیرید.

کامیون ویژه اسباب کشیمشاوره اسباب کشی و بسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیه با زیبابار تهرانتیم حرفه ای بسته بندی اثاثیه منزل و اداریبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیه منزل در تهرانباربری و حمل اثاثیه منزلپکیج اثاثیه منزلبسته بندی زیبا باربهترین شرکت اسباب کشیبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی لوازم منزلبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی اثاثیه منزل