بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل مهمترین گام در یک اسباب کشی است بگونه ای که اگر آنرا با دقت و رعایت اصول بسته بندی اثاثیه انجام دهیم ضمن آنکه از استهلاک و آسیب اثاثیه جلوگیری کرده ایم، حمل و نقل و چیدمان آسانی را پیش رو خواهیم داشت.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

همانطور که اشاره شد بسته بندی اثاثیه مهمترین بخش یک پروژه اسباب کشی است.دلایل متعددی وجود دارد که اهمیت بسته بندی را برای ما آشکار میکند. یک شرکت اسباب کشی حرفه ای بخوبی میداند که وقتی بسته بندی اثاثیه منزل اصولی و صحیح انجام شود باعث میشود که :

  1. سرعت حمل و نقل اثاثیه و باربری و چیدمان افزایش یابد. در واقع در زمان کمتری اسباب کشی به پایان میرسد !
  2. چیدمان اثاثیه سریعتر و بدون سردرگمی انجام شود
  3. خسارات ناشی از اسباب کشی به حداقل و در بیش از 70 در صد موارد به صفر برسد.

زیبا بار تهران با استفاده از لوازم با کیفیت ( انواع کارتن اسباب کشی، چسب، پکیج های بسته بندی لوازم و اثاثیه ، نایلون های بسته بندی و ... ) و روشهای صحیح بسته بندی اثاثیه منزل و اداری از هرگونه خسارت احتمالی جلوگیری خواهد کرد. بسته بندی اثاثیه با اتوبار زیبابار یعنی تضمین صد در صدی اسباب کشی !

وسایل و لوازم بسته بندی اثاثیه

در اغلب اثاث کشی ها تجهیزاتی که شرح آنها در زیر وجود دارد بکار برده میشود. تجهیزات مرغوب و استخدام کادر حرفه ای، ضامن موفقیت در اسباب کشی است.

وسایل بسته بندی اثاثیه عبارتند از : کارتن اسباب کشی در ابعاد مختلف، کارتنهای رگال دار و معمولی در ابعاد و اندازه های مختلف ، پکیجهای حمل رختخواب، چسب پهن، ماژیک، لیبل و برچسب، پوشش های محافظتی از لوازم برقی و آینه های بزرگ، بابل رپ، استرچ رپ، پوشش های ضربه گیر نظیر پوشال اسباب کشی، یونولیت، پلی اتیلن و ... لازم به ذکر است که بسته بندی اثاثیه با روشهای صحیح زمان چیدمان اثاثیه در منزل جدید را بشدت کاهش داده و از کلافگی زمان چیدمان جلوچیری میکند.

زیبا بار شمیرانات با سالها تجربه در عرصه حمل و نقل و اسباب کشی منزل و اداری بهترین و مطمئنترین روش های بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را با استانداردهای بالا و قیمتی بسیار مناسب اجرا خواهد کرد. منتظر تماس شما عزیزان هستیم !

بسته بندی صحیح و اصولی چگونه انجام میشود؟

پکیج کردن صحیح و اصولی بصورت تیتر وار به شرح ذیل است. در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از کارشناسان زبده ما بهره مند شوید

از کارتنهای محکم استفاده کنید

کارتن محکم اسباب کشی

از کارتنهای محکم 5 و 7 لایه بر حسب مورد استفاده کنید و کف کارتنها را با چسب محکمتر کنید و مطمئن شوید وزن محتوی آنرا تحمل خواهد کرد

وسایل مشابه را با هم بسته بندی کنید

کارتن محکم اسباب کشی

به عنوان مثال کتابها را در یک کارتن و وسایل بهداشتی و ... را در کارتنهای جداگانه بسته بندی کنید. شلختگی از بدترین چیزها در اسباب کشی است

برچسب گذاری هرگر فراموش نشود

برچسب گذاری در بسته بندی اثاثیه

نوشتن محتویات و برچسب گذاری را فراموش نکنید. اگر حوصله انجام آنرا ندارید از یک شرکت بسته بندی اثاثیه حرفه ای کمک بگیرید

برای بسته بندی اثاثیه وقت بگذارید

نکات بسته بندی اثاثیه

اگر هر کاری با حوصله و برنامه ریزی انجام شود نتیجه آن همواره مطلوب و مناسب است. برای بسته بندی اثاثیه خود وقت کافی بگذارید

از کارتنهای رگال دار برای بسته بندی استفاده کنید

بسته بندی اثاثیه - کارتن رگال دار

کارتنهای رگالدار مخصول حمل البسه هستند. اگر میخواهید لباسهای خود را بسته بندی کنید از کارتنهای رگال دار استفاده کنید.

همفکری و همکاری برای بسته بندی اثاثیه

نکات بسته بندی اثاثیه

همفکری همیشه پاسخ و نتیجه مثبتی در پی دارد. با اعضای خانواده در مورد بسته بندی اثاثیه همفکری و مشورت کنید و نظر دیگران را جویا شوید

ویدئو بسته بندی اثاثیه منزل

اثاثیه خود را درست و اصولی بسته بندی کنید !

شاید در نگاه اول متوجه این موضوع نشوید که اسباب کشی فشار زیادی را بر روی اثاثیه خانه وارد میکند و در حقیقت استهلاک اثاثیه و لوازم منزل در زمان اسباب کشی بسیار بالاست ! و گاهی حتی منجر به آسیب دائمی آنها خواهد شد. بهترین و ساده ترین راه حل برای کاهش خسارتهای ناشی از اسباب کشی، پکیج اثاثیه با روش های اصولی و صحیح است.

در مورد بسته بندی اثاثیه مطالب زیادی در وبسایت زیبابار و همینطور سایر شرکتهای باربری وجود دارد که میتوانید با مطالعه آنها دانش و مهارت خود را ارتقا دهید اما به هر ترتیب باید بدانید که هر چه زمان بیشتری را برای انجام اینکار صرف کنید ارزش کارتان را در آینده خواهید دید و همینطور اگر این مسئله را چندان جدی نگیرید بزودی باید برخی از اثاثیه خانه را تعویض کنید!

درصورتیکه قصد دارید یک اسباب کشی بی حوصله، بدون برنامه ریزی با بسته بندی اثاثیه بصورت غیر اصولی را انجام دهید، وب سایتهای خرید و فروش کالای دست دوم بخوبی به شما خدمات مورد نیاز را ارائه میدهند!!

بسته بندی اثاثیه منزل

مراحل مختلف بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل

1- جمع آوری اثاثیه :

ترتیب جمع آوری اثاثیه باید بگونه ای باشد که بتوانیم همزمان آنها را بسته بندی کرده و در گوشه ای آنها را جمع آوری کنیم بطوریکه مزاحمتی برای کارگران و رفت آمد آنان نداشته باشد. در اینجا منظور از کارگران افرادی است که عمل بسته بندی لوازم را انجام میدهند. شاید خود شما

2- پکیج کردن :

شاید در برخی از سایتها به اشتباه پکیج کردن را معادل بسته بندی در نظر گرفته باشند. اما در واقع پکیج کردن بخشی از فرایند بسته بندی لوازم است. استفاده از کارتن اسباب کشی مرغوب و مخصوص و سایر لوازم و همینطور سرعت عمل و کیفیت پکیج کردن یکی از مهمترین مراحل بسته بندی اثاثیه است.

3- نوشتن و نشانه گذاری کردن

زمانیکه قصد پکیج کردن اثاثیه را دارید باید بدانید که نوشتن محتوی بسته ها بر روی آن بسیار مهم است. این عمل در زمان باربری ، بارگیری و همینطور چیدمان اثاثیه نقش پر رنگی را ایفا میکنند.

** خرید تجهیزات اسباب کشی

اگر چه خرید تجهیزات نظیر کارتن برای اسباب کشی جزوی از مراحل بسته بندی اثاثیه منزل است اما شما میتوانید از طریق رزرو سرویس در شرکتهای باربری معتبر از آنها بخواهید تا لوازم و وسایل مورد نیاز برای اینکار را همراه خود داشته باشند.

بهترین شرکتهای بسته بندی اثاثیه تهران

اگر به هر دلیلی نمیخواهید با زیبابا تهران جهت بسته بندی و اسباب کشی همکاری داشته باشید ما در ادامه به معرفی چند شرکت حرفه ای بسته بندی اثاثیه میپردازیم که با کلیک بر روی آنها میتوانید از وب سایت این شرکتها بازدید نمایید !

باربری زیبا به عنوان یک شرکت متخصص در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل بهترین راه حل برای شماست. بسته بندی لوازم و اثاثیه خود را به مجربها و حرفه ای های این فن بسپارید و با خیالی آسوده یک پروژه اسباب کشی را بدون خسارت و در کوتاهترین زمان ممکن به موفقیت به پایان برسانید.

بسته بندی و پکیج کردن بهداشتی اثاثیه منزل

پس از پاندمی کرونا یکی از مواردی که اغلب مشتریان انتظار دارند رعایت نکات بهداشتی و همینطور پکیج و ضد عفونی کردن اثاثیه است که به درخواست مشتریان اینکار انجام خواهد شد. استفاده از ماسک و الکل یکی از مواردی است که توسط کادر بسته بندی و حمل و نقل این مجموعه انجام میشود و در خواست ما از شما به عنوان ناظران بر نحوه صحیح انجام کار این است که در صورت مشاهده مواردی بخلاف پروتکل های بهداشتی این موضوع را به کارگران گوشزد نمایید و ما را در انجام این امر مهم یاری فرمایید.

همینطور میتوانید در زمان بسته بندی اثاثیه از ما بخواهید تا اثاثیه شما را با الکل ضد عفونی کنیم تا از سرایت ویروس کرونا بطور حداکثری جلوگیری نماییم.

تلفن 4 رقمی 1720بدون نیاز به کد و پیش شماره از سراسر کشور آماده مشاوره به شما عزیزان است. با ما تماس بگیرید.

کامیون ویژه اسباب کشیمشاوره اسباب کشی و بسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیه با زیبابار تهرانتیم حرفه ای بسته بندی اثاثیه منزل و اداریبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیه منزل در تهرانباربری و حمل اثاثیه منزلپکیج اثاثیه منزلبسته بندی زیبا باربهترین شرکت اسباب کشیبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی اثاثیهبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی لوازم منزلبسته بندی اثاثیه