اسباب کشی یا باربری تهران به شهرستان؟

یکی از پرسشهای تکراری و همیشگی بسیار از مردم عزیز در هنگام ارتباط تلفنی با مجموعه زیبا بار این است که : آیا شما خدمات اسباب کشی و باربری تهران به شهرستان هم انجام میدهید یا خیر؟ برای آگاهی از پاسخ با ادامه مطلب همراه باشید

اسباب کشی یا باربری تهران به شهرستان؟
اسباب کشی یا باربری تهران به شهرستان؟

باربری تهران به شهرستان

زمانیکه صحبت از باربری و حمل و نقل میشود، تقریبا هر چیزی بار محسوب میشود و هر نوع وسیله نقلیه ای برای انجام اینکار متصور است. شرکتهای باربری زیادی وجود دارند ( به دفعات در این وب سایت معرفی شده اند ) که هر یک بر اساس تخصص و نوع خدمات خود برخی بارها را از تهران به شهرستان منتقل میکنند و بالعکس !

برخی شرکتها در زمینه حمل خرده بار فعالیت دارند و برخی دیگر جابجایی مواد غذایی یا مصالح ساختمانی را انجام میدهند و بندرت اتفاق می افتد که این شرکتها در کارهای غیر تخصص خود وارد شوند ( واقعا در حد صفر )

با توجه به مطلب فوق زیبا بار یک شرکت باربری تهران به شهرستان ( و بیشتر ) از نوع جابجایی اثاثیه منزل یا وسایلی نظیر آن است. چرا ؟

چرا باربری تهران به شهرستان و نه برعکس؟

دفاتر باربری زیبابار و همینطور ماشینها در تهران ( و کرج ) است و کادر متخصص جابجایی و بسته بندی این مجموعه در شهر تهران ساکن هستند. بنابراین زیبا بار تنها میتواند حمل و جابجایی اثاثیه و بارهای شما را از تهران به شهرستان منتقل کند و نه از سایر شهرها به تهران، مگر در موارد خاص که کارفرما ( یعنی شما مشتریان گرامی ) در شهرستانها و در محل تخلیه بار بخواهید وسایل یا اثاثیه را به تهران منتقل کنید که در اینصورت با کمال افتخار آماده خدمترسانی به شما خواهیم بود.

چرا فقط اثاثیه منزل؟

ماشین های زیبا بار به چند دلیل فقط جابجایی اثاثیه منزل یا وسایلی مانند مبلمان، یخچال، لوازم ورزشی و مواردی مانند آن را میتوانند جابجا کنند، چون :

  1. کامیونهای باربری زیبا بار برای انجام چنین کارهایی تجهیز شده اند
  2. محدودیت ظرفیت این کامیونها مانع از جابجایی بارهایی نظیر مصالح ساختمانی است.
  3. کارگران باربری زیبابار متخصص اسباب کشی هستند و نه کارهای دیگر و برای انجام چنین کارهایی بیمه شده اند!
  4. شرکتهای تخصصی زیادی وجود دارند که میتوانید از خدمات آنها بهرمند شوید.

آیا حمل بار تهران به کرج انجام میشود؟

چنانچه شامل توضیحات بالا باشد بله، زیبا بار تهران دفتر مخصوصی برای حمل و جابجایی اثاثیه در شهر کرج دایر نموده است و جابجایی اثاثیه چه در محدوده شهر کرج، چه از تهران به کرج و یا بالعکس صورت میگیرد.

بطور کلی این مجموعه تمامی خدماتی که در تهران ارائه مینماید در کرج نیر قابل رزرو میباشد. توضیحات بیشتر در باربری کرج

حمل بار تهران به شهرستان

با توجه به آنچه که پیشتر توضیح داده شد، زیبا بار تهران؛ یک شرکت باربری تهران به شهرستان است که صرفا اثاثیه منزل را از مبد تهران به سایر شهرستانهای کشور منتقل میکند. علاوه بر اثاثیه منزل، بارهایی نظیر مبلمان، یخچال، لوازم ورشی نظیر دوچرخه و تردمیل و امثال آن را جابجا میکند.

بنابراین در صورتیکه نیازمند جابجایی سایر لوازم ( مواد غذایی، نخاله، مواد شیمیایی، بارهای سنگین نظیر فولاد و آهن ساختمانی و ... ) شماره تلفنهای این مجموعه را اشغال نفرمائید. چرا که هیچ برنامه ای برای جابجایی چنین بارهایی در دستور کار اتوبار زیبابار وجود ندارد.