اتوبار دنا

اتوبار دنا متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان حمل و نقل مجهز و مدرن آماده خدمترسانی به همشهریان عزیز تهران در کلیه مناطق 22 گانه تهران میباشد.

اتوبار دنا
اتوبار دنا

معرفی اتوبار دنابار تهران

شاید در گذشته تجربه یک اسباب کشی غیر اصولی و مشکل زا را داشته باشید و یا از دوستان خود شنید باشید. زمان همکاری با دنابار تهران تمام تجربه قبلی خود را فراموش کنید. 1- ما حرفه ای هستیم، 2- به آسایش و آرامش مشتریان خود اهمیت میدهیم، 3- هزینه اضافی دریافت نمیکنیم و 4- بخوبی میدانیم که تمامی سرمایه مادی و معنوی خود را مرهون اعتماد شما عزیزان هستیم، بنابراین میکوشیم تا خدماتی شایسته و درخور اعتماد شما عزیزان ارائه نماییم.

لازم به توضیح است که اتوبار و باربری دنابار تهران مجموعه متنوعی از خدمات اسباب کشی ( صرفا اسباب کشی و جابجایی بار درون شهری ) را تدارک دیده است تا در کوتاهترین زمان ممکن و با دقت و کیفیتی مثال زدنی پروژه شما را در کمال آسایش انجام دهد. شماره تلفنهای دنابار تهران بصورت شبانه روزی و در هفت روز هفته و حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. با ما تماس بگیرید.

خدمات باربری تهران

حمل یخچال ساید بای ساید

یخچالهای ساید بای ساید بسیار زیبا و گرانبها هستند و بقول نمایندگی های فروش این محصولات جزو کالاهای لوکس بشمار میروند، با این حال گاهی یخچال ساید یک دردسر بزرگ محسوب میشود آنهم زمانیکه بخواهیم آنرا از پله ها جابجا کینم

کارگر باربری

اعزام کارگر باربری جهت حمل اثاثیه ( اثاثیه سنگین : یخچال، ساید، کتابخانه، تردمیل و ... ) و نیروی متخصص بسته بندی لوازم منزل به کلیه مناطق و محله های تهران. با دنابار تهران تماس بگیرید!

جابجایی و باربری کتابخانه

کتابخانه ها محلی برای مطالعه، آرامش و یا حتی یک گپ دوستانه و صمیمی هستند اما زمان جابجایی، کتابخانه ها به یک دردسر واقعی تبدیل میشوند و اگر تجربه کافی و وسایل مناسب در اختیار نداشته باشید بدون شک ک...

وانت بار

سرویس وانت بار تلفنی تهران؛ سریع و چابک با قیمت ارزان. ارسال انواع ماشینهای باربری کوچک با نرخ متفاوت برای حمل و نقل درون شهری و برون شهری، حمل اثاثیه منزل و هر نوع کالا.ارسال وانت بار، نیسان بار، ...

خدمات کامل اسباب کشی

اگر اسباب کشی شما را دچار آشفتگی و استرس میکند و یا به هر علتی تمایل دارید یک شرکت اسباب کشی حرفه ای تمام کارها را برای شما آسان کند دنابار تهران بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود. خدمات طلایی دنا...

اتوبار و باربری دنا چه خدماتی انجام نمیدهد!؟

1- ارسال بسته : گاهی برای جابجایی یک بسته کوچک به شهرستانها نیازمند یک شرکت باربری بین شهری هستید، لازم است بدانید که دنابار تهران سرویس حمل خرده بار و مرسوله را انجام نمیدهد. برای این منظور بهتر است از شرکتها و موسساتی کمک بگیرید که با پایانه های ( ترمینال ) باربری همکاری دارند. یکی از بزرگترین و معتبرترین این شرکتها باربری وطن است. معمولا در تهران این شرکتها را میتوانید در خیابانها و محله های ترمینالهای باربری بیابید. بنابراین خدمات ارسال پست بسته های بین شهری توسط دنابار انجام نمیشود.

2- حمل مواد غذایی : همانطور که میدانید مواد غذایی شرایط نگهداری و حمل و نقل خاصی دارد که نیازمند کامیونهای یخچال دار با تهویه مناسب است. اتوبار تهران - دنابار - فاقد چنین کامیونهایی است بنابراین برای باربری شهری و حمل و نقل بین شهری امکان ارائه چنین خدماتی را نداریم. از شما عزیزان تقاضا داریم که شماره تلفن های این مجموعه را برای چنین سفارشاتی اشغال نفرمایید.

3- باربری مصالح ساختمانی و نخاله : حمل مصالح ساختمانی و نخاله نیازمند کامیونهای باربری کمپرسی است که دنابار این ماشین ها را در اختیار ندارد، بنابراین با جستجوی عبارت باربری مصالح ساختمانی در گوگل یا سایر موتورهای جستجو میتوانید به هدف خود برسید.

4- کرایه کامیون و ماشین باربری : از دیگر خدماتی که توسط دنابار تهران ارائه نمیشود کرایه کامیون، وانت بار و غیره میباشد. اگر قصد دارید ماشین باربری را برای مقصود خاصی کرایه نمایید، اتوبار دنابار انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

5- اعزام کارگر برای خدماتی غیر از اسباب کشی : نیروی کار این مجموعه شامل گروهی از کارگران و پرسنل حرفه ای اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل است بنابراین اعزام نیروی کار برای خدماتی بجز اسباب کشی و باربری منزل توسط دنابار تهران مقدور نیست.

6- باربری بین شهری : اگرچه باربری بین شهری یکی از سرویس های دنابار تهران است اما باید بدانید که این سرویس فقط از مبدا تهران به سایر شهرهای کشور ارائه میشود. به عنوان مثال باربری قم - تهران در دستور کار این شرکت نیست ولی سرویس باربری تهران به قم توسط دنابار انجام میشود.